BleachFan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chapter 350

3 posters
YazarMesaj
mertak
Hollow
Hollow
mertak

Erkek
İş/Hobiler : Shinigamilik

Chapter 350 Empty
MesajKonu: Chapter 350   Chapter 350 Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 7:56 am

OFFFFF. Arkadaşlar İchigo neye dönüştü öyle. Vasto Lorde mi oldu ne? Ulquiorra nın koluda koptu. Bi de bankai seviyesindeyken(ben öyle adlandırdım. İki dönüşümü oldu. Birincisi Shinkai ikincisi bankai). İchigo nun bilinci yerindeydi. Bu ne anlama geliyor. İchigo eski haline nasıl geri dönecek. Ben İchigo kesin yenecek demiştim. Ama tam olarak belli değil tabi. Ama İchigo da dehşet oldu ha.

İşte 350 den bölümler
Chapter 350 0607d

Chapter 350 95974731
http://dostmekani.yetkinforum.com
SPAWN-TheUndead
Admin
Admin
SPAWN-TheUndead

Erkek
İş/Hobiler : Honor Of The Samurai

Chapter 350 Empty
MesajKonu: Geri: Chapter 350   Chapter 350 Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 8:55 am

Bölüm çıkmadan önce düşünüyordum Ulqi ne diyecek ogichi ne diyecek diye.
Ulqi:İchigo?
Ogichi:Huh?Ben ichigo değilim!
Ulqi:Kimsin sen?
Ogichi:Ben Kralım!

Deyip o güzel kahkahasını atar.Sonra ogichi birden kaybolur ve ulqi'nin arkasında belirir.Ulgi döner ve ogichi'nin elinde birşey tuttugunu görür.O da kendi elidir. Very Happy

Bu şekilde bir senaryo bekliyordum bu sayıda aslında ben Very Happy

Neyse valla bomba bir bölümdü ve kısa bir chapter'dı.İn holloe kontrolü ele aldı almasınada görüldüğü üzere ilk vaizardlarla olan bölümlerdeki gibi değil kendisi.Boynuzu çıkmış vücudu değişmiş.İlk bir kertenkele misali şekli vardı hatırlarsanız.Bunun içinde hollow'un her dövüşte ichigo gibi güçlenmesi ve evrime ugraması konuşulmakta.Level atlama olayları yani Very Happy
Bu gidişte vasto lordluguda geçer Very Happy Shinigamiler shi-kai ve ban-kai olarak 2 formları mevcut oldugu için espadaların olmasada ben vasto lorde lerin shinigamiler gibi 2 farklı form gücüne sahip olduklarına inanıyordum.Lakin inancım dogru çıktı lakin vasto lorde değilde espda seviyesinde birisinde bu özellik görüldü.Yani ulqide.

Artık savaş kesin Ulqi rahmetli oldu baksanıza kolu kılıçla değilde elleriyle kürdan kırar gibi kopardı ogihci Very Happy Şimdi yendikten sonra olanları merak ediyorum.

İchigo'nun ruhu hapismi kalacak ogihci kontrolü sürdürecek yoksa ichigo döebilecekmi.Bekleyim görcez.
SlayerKnight
13. Division 3. Koltuk
13. Division 3. Koltuk
SlayerKnight

Erkek
İş/Hobiler : iş çizgi film izlemek,hobi ders çalışmamak

Chapter 350 Empty
MesajKonu: Geri: Chapter 350   Chapter 350 Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 12:00 pm

aslında bu içigonun halini çok eski manga bölümlerinden birinin kapağında gösterdiler Very Happy manga takip edenler hatırlar.Orda çok daha ayrıntılı bişeydi biraz ayrıntı azalmış.Bu hollow haline dönüşmeyi becerse bile içigonun işi yaş.Aizeni yenebilmek için şikai bile kullanmadan bi kaptanı yenebilecek güce gelmesi lazım öncelikle.Sonra neye dönüşürse dönüşür.Bence içigonun bu hali bile aizen için bi tehdit oluşturmuyo o.o ama sevdim keratayı korkutucu bişey olmuş
mertak
Hollow
Hollow
mertak

Erkek

Chapter 350 Empty
MesajKonu: Geri: Chapter 350   Chapter 350 Icon_minitimePerş. Mart 26, 2009 8:31 am

Ama şu anda İchigo nun bedenine Ogihci hinin sahip olduğu belli değil.
SPAWN-TheUndead
Admin
Admin
SPAWN-TheUndead

Erkek
İş/Hobiler : Honor Of The Samurai

Chapter 350 Empty
MesajKonu: Geri: Chapter 350   Chapter 350 Icon_minitimePerş. Mart 26, 2009 8:08 pm

Niye ogichi sahip değil?Olay ap açık belli ya ichi deliği yedi ogichi fırsattan istivade etti ve salınımını yaptı çıktı ortaya Very Happy Belli olmayan nedir tam olarak?
mertak
Hollow
Hollow
mertak

Erkek

Chapter 350 Empty
MesajKonu: Geri: Chapter 350   Chapter 350 Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 8:56 am

Daha belli olmayan çok şey var. Senin dediğin doğru olabilir ama daha hiç bir şey belli değil.
SlayerKnight
13. Division 3. Koltuk
13. Division 3. Koltuk
SlayerKnight

Erkek
İş/Hobiler : iş çizgi film izlemek,hobi ders çalışmamak

Chapter 350 Empty
MesajKonu: Geri: Chapter 350   Chapter 350 Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 12:40 pm

oichi ortaya çıksa böyle davranmazdı hiç sanmıyorum.Bence görünürde o kişinin ichi olduğu çok belli ama oichide olabilir.Yani o düşüncenin tam tersi.O ichi çıksa savaşmaya aç bi insan gibi davranırdı.Bu hollow soğuk kanlı ve orihimeyi korumaya çalışan birisi.Orihime önünde dururken ona hiçbişey yapmadan yanından geçti gitti.Oichi olsa öldürürdü Very Happy

Chapter 350
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chapter 344
» Chapter 345
» Chapter 346
» Chapter 347,348 ve 349
» Chapter 350 - 351