BleachFan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vaizardlar

4 posters
YazarMesaj
mertak
Hollow
Hollow
mertak

Erkek
İş/Hobiler : Shinigamilik

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 10:49 am

İlk önce Ichigoyu kendi saflarına katmak için geldiler.daha sonra ichigoya hollowunu bastırması için yardım ettiler ve hala da ediyorlar.

Anlamadığım iş bu vaizardlar neyin peşinde(belki kaçırmış da olabilirim ) amaçları sadece ichigoyu kendilerine katmak mıydı yoksa başka ne amaçları var?ve en önemlisi sizce arrancarlarla shinigamiler arasındaki savaşta nasıl bir tutum izleyeceklerini merak ediyorum.bunu cevabı ileriki bölümlerde olsa da...

Evet biraz ileriki bölümler için tahminleri alalım.ne olcak bu vaizardların hali yorumları alalım
http://dostmekani.yetkinforum.com
aeze
13. Division Kaptanı
13. Division Kaptanı
aeze

Erkek
İş/Hobiler : graveworm,bleach
Lakap : heredot

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Geri: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 3:29 pm

vaizardlar hiç birşeyle yakından ilgilenmiyorlar aslında.ama son svaşta mutlaka yardım ederler.
hirakonun kulağını kaşıyarak grimjow u yendiğini biliyoruz. shikaisiz.

vaizardlar şehri espadlaar bastığında barbeküden ödün vermeyen umursamaz bir grup shinigami.
ciddileşmiş halleri baya güçlü ama. şimdilik bir tahminim yok.
SPAWN-TheUndead
Admin
Admin
SPAWN-TheUndead

Erkek
İş/Hobiler : Honor Of The Samurai

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Geri: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 4:23 pm

Vaizardlar kaç bölümdür geri plandalar.Son filler girmeden önce aizen şehre indiginde sadece shinigamiler vardı.O yüzden vaizardlar şimdilik daha karışmazlar gibime geliyor.
mertak
Hollow
Hollow
mertak

Erkek
İş/Hobiler : Shinigamilik

Vaizardlar Empty
MesajKonu: BLEACH   Vaizardlar Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 4:48 pm

Vaizardlar Bleach200912ch3 Vaizardlar Bleach200934rj6 Vaizardlar Bleach200956ka6 Vaizardlar Bleach200978cc7 Vaizardlar Bleach2009910uc1 Vaizardlar Bleach20091112ea3Vaizardlar 9093ed4e8df3404081e2911vi5

Arkadaşlar bu resimler gerçek vizardlarda eskiden Shinigami, kaptan ve teğmenlerdi. Onlarıda ilgilendiren bi konu bu. Ayrıca Urahara nın bayağa ilgisi var Vİzardlarla. Benim fikrim bence Uraharada bir vizard olabilir.
http://dostmekani.yetkinforum.com
aeze
13. Division Kaptanı
13. Division Kaptanı
aeze

Erkek

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Geri: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 2:30 am

urahara hollowficationa uğramadı.ama sonradan kendin e de yapmış olabilir.
SPAWN-TheUndead
Admin
Admin
SPAWN-TheUndead

Erkek

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Geri: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 3:09 am

Mangada vaizardların eskiden kaptangen nasıl hollowlaştıgını anlatmışlardı.Urahara onlargibi birşey geçirmedi başından.Sonradan daha güçlü olmak için yaptıysa bilemem tabi ama bence uraharada hollow gücü yok.Urahara tüm vaizardları çok iyi tanıyor çünkü aynı dönemde kaptanlık yapmışlardı ve diğer kaptanların başına gelen bu hollowlaşma olayından sonra bu kaptanlara yardım eden gene urahara olmuşdu.O yüzden yakın ilişkide zaten.

Bu vaizardları anlatan manga bölüm chapterına plati,nium mu ne deniliyordu tam hatırlamıom ama tr çevrilmiş olaraka bu bölümleri bulabilirsiniz.Tr olarak bleach mangasını okumak isterseniz aşagıdaki linkten indiriniz...

http://chocobomanga.blogspot.com/2008/11/bleach.html
Sayfanın en altında 108 den 97. chapter'a kadarki bölüm...Okuyun hayretler içersinde kalıcaksınız...
aeze
13. Division Kaptanı
13. Division Kaptanı
aeze

Erkek

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Geri: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 10:28 am

turn back the pendulum Very Happy

süperdi Very Happy
Urahara

Urahara

Erkek
İş/Hobiler : aya çıkmak xD
Lakap : Taicho

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Geri: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 4:42 am

vizardlar ve urahara bence bu kapışmada soul societye yardım için çıkabilirler yada aizen ve arancarlar soul societyi devirir ve karakura şehri için soul societye giderse orda onu engelliyebilirler yani sonuçta vizardlar iyi çünkü eski kaptanlar ve teğmenlerden oluşuyo azien onları hollowlaşmaya sokmasaydı öle kalcaklardı ha ama şimdi aizene ve uraharaya teşekkür ediyolar orası ayrı ... xD
SPAWN-TheUndead
Admin
Admin
SPAWN-TheUndead

Erkek

Vaizardlar Empty
MesajKonu: Geri: Vaizardlar   Vaizardlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:15 am

Olsa olsa Vaizardlar Royal guard serisinde devreye girecekler. Ya başında sonuna kadar yada sonuna doğru. O zaman kadar bir kaç bölümde 1-2 dk dan fazla görünmeyeceklerini tahmin ediyorum.

Vaizardlar
1 sayfadaki 1 sayfası