BleachFan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anime Video Şifreleri

+4
SlayerKnight
Bizarro
Artemis
eydem
8 posters
YazarMesaj
eydem
Hollow
Hollow

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci

Anime Video Şifreleri Empty
MesajKonu: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 7:20 pm

Siteniz harika, severek takip ediyorum ama şu ana kadar gördüğüm tek bir kusur var.
Yayınlanan tüm bölümlerin linklerini koymuşsunuz sitenize. Peki biz bunların rar şifrelerini almak için ne yapmak zorundayız. Üstelik konuyu ekleyen Mod arkadaşımıza bir hafta önce özel mesaj atmama rağmen cevap alamamın nedeni nedir? Yeni gelen üyeler sitenin yetkilileri tarafından kâle alınmıyor mu? Afedersiniz ama illa şebeklik yapıp kendimizi mi göstermemiz lazım.

Eminim mantıklı cevaplarınız vardır?.Beni ve benim gibi düşünenleri mağdur olmaktan kurtarırısınız.
Artemis
Developer
Developer
Artemis

Erkek
İş/Hobiler : AOC

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 10:35 am

Arkadaşlar şu an o rar şifrelerini kırmak için uğraşıyorum merak etmeyin çok uzun sürmez Gin

Bu arada birkaç moderatörümüz çok yoğun olduğu için siteye giremiyor lütfen onları affedin veya direkt bana ve Spawn'a gelin tabi benimde size dönmem biraz zaman alabilir bende çok yoğunum.
https://bleachfantr.aforumfree.com
Artemis
Developer
Developer
Artemis

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 12:43 pm

Arkadaşlar işlem beklediğimden daha zor ama imkansız değil 2-3 gün tolerans gösterirseniz şifreyi siteye atacağım bekleme ve bu bütün şifre problemleri için BFTR yönetimi olarak özür dileriz.
Bizarro
10. Takım Shinigami Üyesi
Bizarro

Erkek
İş/Hobiler : Shinigami

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 3:33 pm

Arkadaslar belki şifre bu olabilir internette buldum bir deneyin olursa buraya yazın:

insaneavi@warezbb
eydem
Hollow
Hollow

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 7:50 pm

Neyse ben artık torrentten buldun indirdim bölümleri.
Şifreyi bulabilirseniz download bölümünü kullanacak diğer üyeler için faydalı olur.
SlayerKnight
13. Division 3. Koltuk
13. Division 3. Koltuk
SlayerKnight

Erkek
İş/Hobiler : iş çizgi film izlemek,hobi ders çalışmamak

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 6:58 am

Artemis demiş ki:
Arkadaşlar şu an o rar şifrelerini kırmak için uğraşıyorum merak etmeyin çok uzun sürmez Gin

Bu arada birkaç moderatörümüz çok yoğun olduğu için siteye giremiyor lütfen onları affedin veya direkt bana ve Spawn'a gelin tabi benimde size dönmem biraz zaman alabilir bende çok yoğunum.
16 yaşındasın ve çok yoğunsun? Very Happy neyse site artık yavaş yavaş ölmeye başladı zaten demekki sebebi sizin yoğunluğunuzmuş.
Artemis
Developer
Developer
Artemis

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:08 am

16 yaşındayım ve çok yoğunum niye çok ilginç geldi ki acaba? Bu arada ben mesaj halinde şifreyi atmıştım niye çıkmadı? Sitenin ''aktif'' kalması için illa moderatörler veya adminlerin cambazlık yapması konu açması mı lazım?

Şifre nurzk.
SlayerKnight
13. Division 3. Koltuk
13. Division 3. Koltuk
SlayerKnight

Erkek
İş/Hobiler : iş çizgi film izlemek,hobi ders çalışmamak

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 10:20 am

bence çok ilginç
Bizarro
Bizarro

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 11:54 am

sitenın bu durumda olması 1 bleachde fazla kor nokta olmaması 2 su anda fiiler olması yuzunden
Artemis
Developer
Developer
Artemis

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 12:00 pm

Aslında kör nokta fazla ama Naruto gibi bununla ilgili oradan buradan bilgi vermiyorlar o yüzden millet tartışamıyor konularla ilgili :S
eydem
Hollow
Hollow

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 11:16 pm

Bizarro demiş ki:
Arkadaslar belki şifre bu olabilir internette buldum bir deneyin olursa buraya yazın:

insaneavi@warezbb

ShadowSong'un paylaştığı 4. sezon linklerinin şifreleri insanevi@warezbb (nurzk değil)
Diğerleri de aynımı bilmiyorum
Shadowsong
Moderatör
Moderatör
Shadowsong

Erkek
İş/Hobiler : shinigami

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 2:56 am

ben koyduğum zaman şifre yoktu ki b en indirmiştim o linklerden sanırım linkleri uploadlayan arkadaş linkleri değiştirmiş bende aynı linklerdir diye kontrol etmedim şifreyide yazmayınca böyle oldu ama kökten bi çözüm yolu var tabi hiç bu kadar sizi zahmete sokmadan yeni linklerle değiştircem
eydem
Hollow
Hollow

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 4:57 am

Shadowsong demiş ki:
ben koyduğum zaman şifre yoktu ki b en indirmiştim o linklerden sanırım linkleri uploadlayan arkadaş linkleri değiştirmiş bende aynı linklerdir diye kontrol etmedim şifreyide yazmayınca böyle oldu ama kökten bi çözüm yolu var tabi hiç bu kadar sizi zahmete sokmadan yeni linklerle değiştircem

linkleri upload arkadaş linkleri değiştirince bu forumdakiler değişmez ki , senin tekrar edit yapıp linkleri değiştirmen gerekir aksi taktirde ölü link vakası dediğimiz durum ortaya çıkar Smile

Tabi bahsettiğin arkadaş bu sitenin modlarından ya da adminlerindense iş değişir lol!

Sen sanırım indirdiğin yeri karıştırdın scratch
Shadowsong
Moderatör
Moderatör
Shadowsong

Erkek
İş/Hobiler : shinigami

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 7:23 am

hayır ben zaten kendi uploadlarım değil benim indirdiğim yerden yeni linkleri bulucam sırf bu linkler yok sonra yeni linkleri alıcam bunları editleyip değiştircem bunu demeye çalıştım..Very Happy
digigirl
13.Division Teğmeni
13.Division Teğmeni
digigirl

Kadın
İş/Hobiler : bleach

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 4:09 am

olsun işte bulundu yha şifre Very Happy
bide artemise bi konuda hak veriyorum bakıyorumda hep aynı takım giriyoruz yane buraya kaydolup daha sonra hiç girmeyenlerede cok kızıyorum (bence böle kişilerin atılması gerek veya bi uyarı falan gonderin nefret ediorum öylesine kaydolan tiplerden Sad ) ama güzel bu site cok sefiorum ben burayı Smile rabbit
Bizarro
Bizarro

Erkek

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 12:06 pm

sevmesen bu kadar yazı yazmazsın zaten Wink
aeze
13. Division Kaptanı
13. Division Kaptanı
aeze

Erkek
İş/Hobiler : graveworm,bleach
Lakap : heredot

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 11:05 am

16 yaşındaki insanın öss derdi oluyo?
neden yuğun olmasın ki Very Happy

ben de çok seviyorum burayı Very Happy elimden geldiğince de giriyorum Very Happy
libidox

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Anime Video Şifreleri   Anime Video Şifreleri Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 7:43 am

arkadaşlar ben sezon 1 i indirdim ama hala şifreleri bilmiyorum açamıyorum ayrıca mod arkadaşlara pm attım ama onlardanda maalesef cvp gelmedi hala şifreleri bulan varmı?

Anime Video Şifreleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anime ve Manga Severler