BleachFan Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Divisionlar

YazarMesaj
Artemis
Developer
Developer
Artemis

Erkek
İş/Hobiler : AOC

Divisionlar Empty
MesajKonu: Divisionlar   Divisionlar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 03, 2008 10:59 am

Hepimiz sevdiğimiz Bleach divisionında olmak isteriz değil mi?

Bunun için aktif ve güvenilir olduğunu kanıtlayan 3 kişi aranızda toplanıp bana mesaj atın hanginizin kaptan kaptan yardımcısı ve 3. koltuk olduğuna karar verin ve bana mesaj atın. Şu an için her grup 20 kişilik divisionlar oluşturabilir. Division'ın kaptan'ına ve bu ilk 3 division üyesine o division'ın kontrolünü bırakacağım ondan sonra üye alımlarını onlar gerçekleştirecekler. Herhangi bir division da kavga veya başka bir olay olursa bunları bastırmak o 3 kişiye düşer. Eğer bu 3 kişiden biri görevini yerine getirmezse görevden alınır ve yerine başka biri getirilebilir.
Divisionlara alınacak kişilerin 50 veya daha fazla postu olmalıdır. 2 haftalık üye olmalıdır. Division'a yeni girenler hemen bir koltuğa sahip olmazlar. Ne zaman bir koltuk alacakları o division'ın kaptanına bağlıdır. İlk 3 koltuk dışında diğer koltukların hepsi eşit dereceye sahiptir.

Divisionlar aralarında bilgi paylaşabilir. Veya sohbet edebilir. Bu bölümlerde herhangi bir hentai veya küfür görmek istemiyorum.

Şimdiden iyi eğlenceler.
https://bleachfantr.aforumfree.com

Divisionlar
1 sayfadaki 1 sayfası